در حال انتقال به بانک ... processing...

صــــدای مشـــتری

021 56418040 داخلی 114

خط تولید ماسک 3 لایه پزشکی

05 بهمن 1399 | 16:32
خط تولید ماسک 3 لایه پزشکی
خط تولید ماسک 3 لایه پزشکی

انواع ماسک های تولید شده در خط تولید ماسک بهداشتی

1- ماسک صورت : این نمونه از ماسک ها از یک ، دو یا سه لایه، از جنس کاغذ یا پنبه، جهت رعایت بهداشت شخصی تهیه می شوند. ماسک  صورت در برابر مایعات مقاومت ندارد، همچنین در زمینه پزشکی و برای جلوگیری از بیماری های عفونی مناسب نمی باشد.

2- ماسک جراحی : نوعی ماسک که در ماشین آلات تولید ماسک پزشکی به تولید می رسد و یکبار مصرف به صورت سه لایه است. لایه ی داخلی هیدروفیل ، نزدیک ترین لایه به صورت، که رطوبت را جذب می کند. لایه ی میانی و خارجی هیدروفوبیک ، آب را دفع می نمایند. ماسک جراحی از جنس پلی پروپیلن pp، حداقل 80 درصد کارایی فیلتراسیون باکتریایی دارد.

3- ماسک طبی N95 : یکی از انواع ماسک پزشکی که با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید ماسک صورت با کارایی فیلتراسیون بالای 95 درصد می باشد. با مصرف این ماسک، به هنگام قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و میکروب های ریز معلق در هوا، از استفاده کننده محافظت می کند. ماسک طبی در برابر نفوذ مایعات نیز مقاوم است.

ماسک های N95 با بندی در پشت سر فیکس شده و با استفاده از بخشی انعطاف پذیر بر روی بینی فیکس می شوند. بدین ترتیب از ورود انواع ذرات ریز، ویروس ها و باکتری به مجاری تنفسی جلوگیری می کنند.

ماسک های چند لایه از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و مانع از ورود کوچکترین ذرات می باشند. این نوع ماسک از دو لایه خارجی از جنس پارچه های مخصوص SSS می باشد. مهمترین ویژگی این نوع پارچه، نرم و لطیف بودن آنها در مقایسه با اسپان باند های معمولی می باشد. در نتیجه هیچ گونه خارش، آسیب و حساسیتی در پوست صورت ایجاد نمی کند.

 


آخرین دانستنی ها

فروشگاه و رستوران آنلاین سی ماسک ،